ПРИВІТАЛИ РЯТІВНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 16.09.2022 17:49

17 вересня в Україні відзначається День рятівника – професійне свято тих, хто рятує чужі життя, справжніх героїв, які здійснюють дійсно шляхетні та сміливі вчинки, але скромно кажуть, що це їхня щоденна праця.

Серед них і працівники 18 державної пожежно-рятувальної частини 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області.

Сьогодні, 16 вересня, напередодні професійного свята у актовій залі пожежно-рятувальної частини відбулися урочистості за участі представників територіальних громад, які входять в зону обслуговування цієї частини, а також її особового складу.

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Оксана Олінійчук щиро привітала рятівників з професійним святом.

За сумлінне виконання службових обов’язків,  високий професіоналізм, рішучі та сміливі дії, виявлені під час гасіння пожеж і рятуванні життя людей, і з нагоди Дня рятівника грамотою Улашанівської сільської ради та цінним подарунком нагороджено Олександра ВАСИЛЮКА, пожежного-рятувальника караулу 18 державно-рятувальної частини 5 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, молодшого сержанта служби цивільного захисту.

Дорогі рятівники, нехай кожен день вашого життя буде світлим, сонячним і дарує радість життєвих перемог!

Слава Україні! Героям слава!