ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСУ

Дата: 18.09.2022 10:36

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівника лісу.

Одним із найдорожчих скарбів нашого краю є неповторна краса лісів. Ми поважаємо працю лісівників, адже саме вони сприяють збереженню та примноженню лісових насаджень, люблять, бережуть і рятують ліс.

Лісу завжди потрібне мудре і дбайливе господарювання. Саме від професійної, невтомної та самовідданої праці лісівників залежить збереження зеленого багатства, захист земельних угідь та ефективне використання, поліпшення стану довкілля. Зайве нагадувати про значення, яке має лісове господарство для економіки держави, та  величезний позитивний природний і екологічний вплив на навколишнє середовище.

Шановні працівники лісового господарства!

Висловлюємо глибоку подяку за вашу наполегливу й самовіддану працю, результати якої мають неоціненне значення для розвитку та зміцнення нашої громади. Зичимо вам і   вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя! Мирного неба та Перемоги нашій Батьківщині!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради