ПРИВІТАННЯ З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ БІБЛІОТЕК

Дата: 30.09.2022 10:05

Шановні бібліотекарі громади!

Сьогодні, 30 вересня, в Україні  відзначається ваше професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Його відзначення символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

І це не дивно, адже бібліотека завжди була і є збирачем та хранителем пам’яток писемності. Тут працюють наполегливі, відповідальні, освічені, самовіддані, уважні, чуйні й доброзичливі люди, справжні фахівці в галузі інформації та культури.

Тож, нехай це свято принесе вам, дорогі бібліотекарі, гордість за свою професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами та колегами. Від усієї душі бажаємо вашим бібліотекам і надалі залишатися теплим вогнищем культури. Творчої наснаги вам, щастя, добра і процвітання, міцного здоров'я, невичерпного оптимізму, миру і благополуччя!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради