ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Дата: 03.10.2022 11:25

З метою ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин, встановлення ефективних та дієвих засобів виявлення, локалізації, контролю і за можливості ліквідації хвороб тварин, занесених на територію України, попередження обігу тварин, які захворіли на хворобу, що підлягає повідомленню або щодо яких є підозра про захворювання на таку хворобу, а також забезпечення належного рівня захисту здоров’я тварин та пов’язаний з із цим захист здоров’я людей законодавство з  ідентифікації та реєстрації тварин визначає основні засади та порядок, а саме:

обов’язковість проведення ідентифікації та реєстрації тварин в залежності від виду відповідно до нормативно-правових актів – впродовж 7 днів від народження для великої рогатої худоби, овець і кіз, впродовж 60 днів від народження або перед вибуттям з господарства для свиней;

проведення реєстрації даних про господарства, переміщення, забій, облік тварин у господарствах фізичних, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

забезпечення задоволення потреб споживачів відповідної тваринницької продукції (м’ясо, молоко) щодо придбання якісних та безпечних продуктів харчування.