ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

Дата: 09.10.2022 11:03

Шановні працівники і ветерани санітарно-епідеміологічної служби!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята, яке ви традиційно відзначаєте у другу неділю жовтня.

Ваша щоденна праця вимагає високого рівня професіоналізму та є першочерговою у боротьбі за здоров’я і безпеку життя громадян. Державна санітарно-епідеміологічна служба вже понад 90 років є ефективною складовою медичної галузі та забезпечує реалізацію державної політики у сфері профілактичної медицини. Безумовно, тільки надійно забезпечивши санітарно-епідемічне благополуччя населення, можна відвернути спалахи небезпечних захворювань та згубний вплив на здоров’я.

У цей святковий день, дорогі працівники санітарно-епідеміологічної служби, від душі бажаємо вам міцного здоров’я, миру, злагоди, щастя вам і вашим рідним, щирих друзів, втілення всіх задумів, удачі та стабільності! Нехай ваша службова діяльність буде й надалі плідною на благо нашої громади та усієї України.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради