ПРИВІТАННЯ З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СТАТИСТИКИ

Дата: 20.10.2022 15:18

Сьогодні, 20 жовтня, своє професійне свято також відзначають працівники статистики.

Статистика охоплює різні сфери суспільного життя. Вона є основою для багатьох урядових рішень у сфері бізнесового і громадського життя, є життєвоважливим інструментом економічного і соціального розвитку.

У цей день ми приєднуємося до привітань і поздоровлень на адресу всіх, хто так чи інакше зв’язав свою трудову діяльність з цією корисною сферою.

З нагоди професійного свята хочемо висловити вам щиру вдячність за високий професіоналізм, об’єктивність, відданість та відповідальне ставлення до справи.

Зичимо всім вам і вашим родинам міцного здоров’я, особистого щастя, достатку, миру, творчої наснаги та подальших трудових звершень на благо українського народу.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради