Дитинство у долонях захисників знайшло своїх героїв на передовій…

Дата: 24.10.2022 16:26

Дорогі жителі, як пам’ятаєте, 14 жовтня на Схід було відправлено автомобіль для забезпечення оперативного реагування під час виконання визначених завдань, який закуплено за зібрані кошти жителів громади, працівників виконавчого комітету, закладів культури та освіти Улашанівської сільської ради.

Днями на адресу сільської ради наші Захисники надіслали слова вдячності, які закріпили своїми світлинами.

Наші Герої особливо вдячні за дитячі листівки, малюнки, обереги та вітання. Такі речі для них «безцінні»! Це дає їм відчуття, що про них пам’ятають, у них вірять і на них чекають, надають їм сили, хоробрості, впевненості у завтрашньому дні та світлому майбутньому України.

До слова, наші діти з перших днів війни виготовляють сувеніри, обереги, малюють малюнки, щоб морально підтримати українських воїнів.