Як підготувати оселю до зими: поради Мінрегіону

Дата: 25.10.2022 08:45

Фото без опису

Щоб допомогти українцям підготуватися до опалювального сезону, Мінрегіон розпочав комунікаційну кампанію "Готуймося", спрямовану на спонукання громадян активно індивідуально готуватися до опалювального сезону.

Як зазначив Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов, до опалювального сезону повинні готуватись всі разом: державна влада, місцева влада та кожен громадянин. Тож нова кампанія – один із кроків до того аби проінформувати населення щодо кроків, які вони можуть здійснити самостійно.

Як підготуватись до опалювального сезону?

• Зменште тепловтрати. Проведіть профілактику металопластикових вікон, ущільніть вікна та двері. Крім того, визначте одну кімнату для обігріву на випадок надзвичайної ситуації.
  • Підготуйте батареї. Відсуньте меблі від батарей, зберіть штори, зніміть декоративні панелі, наклейте тепловідбивний екран на стіну за батареями.
  • Розгляньте можливість встановлення додаткових джерел тепла, до прикладу, твердопаливного котла. Підготуйте пічне опалення, якщо є.
  • Об'єднайте домогосподарства. Підготуйте план, домовтеся з родичами, сусідами, друзями про спільні дії на випадок надзвичайної ситуації.

Власникам приватних будинків радять запастися твердим паливом, електрогенератором та пальним для нього. Закупіть запас палива: палети, вугілля, дрова тощо; самостійно або разом з сусідами купіть електрогенератор та пальне для нього.

Фото без опису