ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 28.10.2022 07:31

Дорогі земляки!

Щорічно 28 жовтня ми відзначаємо День визволення України від фашистських загарбників. Цього дня відбулося остаточне вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав власне життя в жорстокій битві за свободу. Висловлюємо слова глибокої вдячності усім тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, наближаючи перемогу.

Нам ніколи не забути про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини. І зараз наш народ платить велику ціну у війні з нахабним російським агресором за право бути українцями та жити на своїй вільній землі.

Бажаємо кожній родині – здоров’я, добробуту, мирного неба, тепла й затишку, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим.

Єднаймося заради Перемоги! Віримо у наші Збройні Сили! Україна переможе!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК та працівники виконавчого комітету Улашанівської сільської ради