Славутське відділення  ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» інформує: COVID-19 у Улашанівській ТГ

Дата: 02.11.2022 13:35

За жовтень кількість нових хворих зросла на  42,4 %.

За місяць з 01 по 31 жовтня у Улашанівській територіальній громаді COVID-19 підтвердили у 33 осіб (за минулий місяць 19 осіб). За місяць захворіли 4 дитини, віком до 17 років (за минулий місяць 1 дитина). До КП «Славутська міська лікарня» госпіталізували 12 громадян. Від ускладнень, спричинених COVID-19, померла 1 людина. Одужали 8 громадян.

Завдяки відносно теплій погоді та свідомому підходу наших співгромадян рівень захворюваності на коронавірусну хворобу не є критичним.  Однак, це не знімає відповідальності з кожного з нас. Ми й далі маємо дотримуватись протиепідемічних заходів та вакцинуватися проти COVID-19. Це допоможе уникнути важкого перебігу хвороби та госпіталізації.