ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ІНЖЕНЕРНИХ ВІЙСЬК ТА ДНЕМ РАКЕТНИХ ВІЙСЬК І АРТИЛЕРІЇ

Дата: 03.11.2022 07:11

Шановні воїни, ветерани інженерних та ракетних військ і артилерії!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем інженерних військ і Днем ракетних військ та артилерії, яке ви відзначаєте саме сьогодні, 3 листопада!

У країні війна. Кожен рід військ захищає незалежність та територіальну цілісність України. Сьогодні ви, покладаючись один на одного, як єдиний злагоджений механізм, протистоїте підступному ворогові. Ваш бойовий дух, сумлінність та відданість   військовому обов’язку є складовими боєздатності держави.

Переконані у тому, що ви, шановні воїни, й надалі будете зразком самовідданого служіння Батьківщині.

Дякуємо вам за ваш професіоналізм і майстерність, за вашу віру й любов до України - завдяки цьому ми наближаємось до нашої спільної Перемоги над рашистським окупантом.

Бажаємо міцного здоров’я, тепла та затишку вам та вашим родинам. Зичимо невичерпної мужності та високої сили духу. Нехай удача та завзяття завжди супроводжують вас у справі служіння Українському народові!

Зі святом вас! Слава Україні!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету Улашанівської сільської ради