ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗАЛІЗНИЧНИКА

Дата: 04.11.2022 08:12

Шановні залізничники та ветерани залізничного транспорту!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, яке ви відзначаєте сьогодні, 4 листопада!

Залізниця – важлива ланка транспортної інфраструктури країни. Від технічного стану та ефективної експлуатації залізничних шляхів залежить безперебійне сполучення між регіонами України. У своїй повсякденній праці залізничники завжди відзначаються професійною майстерністю та самовідданістю. Тут працюють справжні майстри своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.

У день професійного свята бажаємо всім вам, дорогі залізничники, прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету Улашанівської сільської ради