ПРИВІТАННЯ  З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 09.11.2022 07:06

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди вашого професійного свята!

Без зайвого пафосу хочемо сказати, що ваша професія – особлива. Своєю щоденною працею ви робите наш світ кращим, змушуючи душі людські співати. Ви  несете культуру до кожного серця, кожної душі, навчаєте любити рідний край, пісню і танець рідного народу,  а разом з тим, примножуєте  велич нашої  громади та  звеличуєте Батьківщину! А головне, у такий складний для нашої держави час ми тримаєте мистецький стрій та бережете культурний фронт!

Вітаючи вас з професійним святом, щиро бажаємо міцного здоров'я, добра, благополуччя, достатку. Щедрих творчих врожаїв, натхнення, та людської вдячності за нелегку але таку потрібну людям працю. Мирного неба Україні!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету Улашанівської сільської ради