Комунальне підприємство СЛП «Ліс» інформує:

Дата: 10.11.2022 09:19

Повідомлення

Комунальне підприємство СЛП «Ліс» Улашанівської сільської ради повідомляє, що з 01.12.2022 року має намір здійснювати вивіз твердих побутових відходів по всій території громади згідно затвердженого графіку вивозу.

Плановий тариф послуги з поводження з побутовими відходами для населення приватного сектору становить 23,64 грн. - на одну особу  та для інших споживачів – 203,23 грн. за 1 м3.

Детальна  інформація розташована на офіційному веб-сайті Улашанівської сільської ради в розділі «Оголошення» від 17.08.2021 року.

Згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України  № 130 від 05 червня 2018 року строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються зауваження і пропозиції, становить 7 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір встановити тарифи на комунальні послуги.

З повагою адміністрація КП СЛП «Ліс»

Е К О Н О М І Ч Н Е   О Б Г Р У Н Т У В А Н Н Я

на втановлення тарифу на послугу з поводження з  побутовими відходами

по КП «СЛП «Ліс» УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ