Про онлайн-платформу «Свідок»

Дата: 11.11.2022 09:33

Це - персональний военний щоденник українців. Портал, де люди описують своє життя під час війни i викладають факти воєнних злочинів, свідками яких вони стали (http://svidok.org).

Чому це важливо?

1. Задля створення архіву історичної пам’яті для майбутніх поколінь. Аби не розгубити свідчення i рефлексії українців з ycix регіонів країни, це важливо робити зараз, в реальному часу, а не після Перемоги.
  2. Ми співпрацюем з Міжнародним кримінальним судом, який використае свідчення людей під час розслідування военних злочинів росіян в Україні. Також на порталі зареестровані i розслідувачі зокрема з України, Великої Британії, Сполучених Штатів, які, з дозволу людей, можуть використати свідчення для притягнення росіян до відповідальності.
  3. На порталі зареестровані й іноземні журналісти, які можуть використати історії дописувачів для світового розголосу про злочини росіян в Україні.

Як це зробити?

1. Переходьте на svidok.org;

2. Проходьте швидку реєстрацію;

3. Запишіть свій особистий досвід;

4. Дозвольте публічний доступ до своїх історій.

Важливо, що всі ваші дані та записи повністю захищені та анонімні завдяки багаторівневій системі безпеки.

Платформу створили небайдужі громадяни та друзі України у партнерстві з американською фундацією AI for Good (http://ai4good.org/) .