ЗВЕРНЕННЯ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Дата: 25.11.2022 13:56

Дорогі жителі Улашанівської громади!

Щорічно в четверту суботу листопада ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років – однієї з найстрашніших катастроф в історії людства. Це геноцид Українського народу,  здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках з метою придушення національно-визвольного руху, шляхом організації штучного масового голоду. Україна втратила мільйони своїх громадян.

Сьогодні ми маємо чітко зрозуміти – головною цінністю для нас, українців, є держава, її незалежність та демократичний шлях, який ми обрали.

Ми схиляємо голови перед невинними жертвами того страшного часу, гартуємо силу духу і, незважаючи на ганебні зазіхання ворога, маємо єднатися та йти своїм шляхом до волі і мирного життя на власній землі.

Сьогодні ми висловлюємо співчуття нащадкам, родинам загиблих. Нехай Господь прийме їхні душі до Царства Божого, а нас укріпить у вірі, надії, любові.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету Улашанівської сільської ради