ВІДБУДЕТЬСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЬ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 29.11.2022 16:35

07.12.2022 року о 10.00 год  в Громадській приймальні ( м.Славута)  відбудеться пленарне засідання дванадцять другої  сесії Улашанівської сільської ради.

Засідання комісій:

05.12.2022 року  о 10.00 год- земельно-комунальна, бюджетна та регламентна;

07.12.2022 року о 9.00 год- з  гуманітарних питань

Порядок денний

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на засіданні позачергової двадцять другої сесії  Улашанівської сільської ради 07.12.2022 року

1. Про внесення змін до сільського бюджету.
  2. Про затвердження Програми економічного та  соціально розвитку Улашанівської сільської ради на 2023 рік.

Інформує: Кухарчук Валентина   - начальник фінансового відділу.

1. Про затвердження Положення про юридичний відділ виконавчого комітету  Улашанівської сільської ради.

Інформує: Самчук Оксана - головний спеціаліст  юридичного відділу.

1. Про визначення    центрального закладу культури Улашанівської сільської ради  та  затвердження Положення  про Улашанівський будинок культури.

Інформує: Кравченко Оксана - головний спеціаліст з питань культури відділу з  гуманітарних питань.

1. Про перейменування назв вулиць населених пунктів Улашанівської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області
  2. Про перейменування  назви вулиці в  селі Улашанівка  Улашанівської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області.
  3. Про внесення змін до програми «Благоустрій».
  4. Про передачу комунального майна.

Інформує: Мазур Микола - начальник  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлового-комунального господарства.

1. Про затвердження документації із землеустрою та посвідчення права комунальної власності за Улашанівською сільською радою.
  2. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення лісового господарства та передачу в постійне користування ДП «Славу-тське лісове господарство».
  3. Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність на території Улашанівської сільської ради (ОЖБ, паї).
  4. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Юкрейн Тауер Компані».
  5. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  6. Про надання дозволу Улашанівській сільській раді на розробку документації із землеустрою.

Інформує: Гончаренко  Ірина - головний спеціаліст, інженер землевпорядник  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлового-комунального господарства.

Різне.