Анонімне опитування для опікунів, усиновлювачів, прийомних сімей, ДБСТ і патронатних родин

Дата: 29.11.2022 16:39

Благодійна організація СОС Дитячі Містечка проводить анонімне опитування прийомних та патронатних сімей, ДБСТ та опікунів, щоб дізнатися, з якими труднощами стикаються сім’ї, чого наразі їм бракує, хто їм допомагає або навпаки - заважає.

Це дослідження дозволить краще зрозуміти потреби альтернативних форм сімейного догляду. А значить – допомагати їм ще ефективніше.

Результати опитування СОС Дитячі Містечка оприлюднять уже у найближчі місяці. Ці результати стануть основою для рекомендацій, що будуть використовуватися як у громадах, так і на загальнодержавному рівні – для запровадження послуг і змін у законодавстві.

Опитувальник – за посиланням:  https://cutt.ly/XNYmJuo