Славутське відділення  ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» інформує: Ситуація з COVID-19 у Улашанівській громаді

Дата: 30.11.2022 13:32

Захворюваність на COVID-19 в Улашанівській ТГ знижується.

За листопад 2022 року зареєстровано у 3,6 рази менше випадків в порівнянні з жовтнем 2022 року.

Так, протягом  листопада у Крупецькій ТГ зареєстровано 9 хворих на COVID-19 (у попередньому місяці - 33 випадки). До закладу охорони здоров`я госпіталізуваний 1 громадянин. Летальних випадків не зареєстровано (в минулому місяці - 1 летальний випадок). Одужала 31 особа.

Нагадуємо, що нестійкі погодні умови, зниження температури повітря, аварійні відключення енергопостачання та, часто, відсутність теплопостачання можуть призвести до переохолодження, підвищення захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, грип, COVID-19.

Одним із найбільш дієвих методів уникнення розповсюдження згаданих хвороб є дотримання соціальної дистанції, миття рук, використання дезинфекційних засобів та засобів індивідуального захисту – масок і респіраторів.