ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ПРОКУРАТУРИ

Дата: 01.12.2022 08:14

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників прокуратури України, яке ви відзначаєте сьогодні, 1 грудня!

Обравши таку відповідальну професію, кожен із вас стоїть на варті ідеалів правової української держави, активно втілює в життя принципи верховенства права, відстоюючи Закон в усіх сферах суспільного життя як у нашій громаді, так і державі загалом.

Впевнені в тому, що суспільство гідно оцінить справжній професійний подвиг прокурорів та слідчих, які утверджують ідеали законності та справедливості, для яких совість, честь та закон були, є і залишатимуться непорушними і незамінними людськими цінностями.

У день професійного свята щиро вітаємо усіх працівників органів прокуратури. Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я Закону. Бажаємо вам успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та достатку! Миру, добра та злагоди вашим родинам!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради