ЗВЕРНЕННЯ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Дата: 03.12.2022 08:15

Щороку 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Ця дата засвідчує те, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги.

На долю цих людей випали нелегкі випробування, всупереч яким вони щодня долають труднощі, намагаються жити повноцінним життям, зберігають силу духу і непохитну віру в життя.

Користуючись нагодою хочемо подякувати всім, хто за покликом серця присвятив себе служінню людям з особливими потребами.

Бажаємо кожній людині з особливими потребами міцного здоров'я, витримки, мужності, оптимізму, достатку в оселях, щастя, успіхів у справах та віри у світле майбутнє.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради