ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ

Дата: 05.12.2022 15:07

Сьогодні, 5 грудня, з метою попереднього розгляду проєктів рішень, які виносяться на двадцять другу сесію Улашанівської сілької ради VIII скликання, у громадській приймальні відбулося засідання депутатських комісій: постійної комісії з питань бюджету, підприємництва, економічного розвитку та регуляторної діяльності та постійної комісії з питань комунальної власності, землеустрою та природокористування, транспорту, будівництва і житлово-комунального господарства.

Під час спільного засідання особливу увагу кожна з комісій приділила профільним питанням та винесла свої рекомендації. Усього присутні розглянули 15 актуальних питань. Комісії підтримали проєкти рішень в цілому та рекомендували винести їх на розгляд пленарного засідання сесії Улашанівської сільської ради, яка відбудеться 7 грудні.

Протоколи та рекомендації засідань постійних комісій опрелюднено на офіційному сайті Улашанівської громади.