ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕПУТАТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПЕТРУ СТЕПАНОВИЧУ СЕМЕНЧУКУ

Дата: 05.12.2022 15:21

Сьогодні, 5 грудня, свій день народження відзначає депутат Улашанівської сільської ради VIII скликання  - Петро Степанович СЕМЕНЧУК!

Шановний Петре Степановичу!

Прийміть сердечні вітання з нагоди дня народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, здійснення заповітних мрій і сподівань, бадьорості духу, сил і наснаги. Хай Вас повсякчас супроводжує добра вдача, життєвий оптимізм і творча наснага. А невичерпна енергія буде вірним супутником на шляху до нових звершень.

Зі святом!