ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2022 08:44

Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби!

Дорогі захисники України!

Від щирого серця вітаємо вас зі святом звитяги та мужності – Днем Збройних Сил України!

Саме у такий складний для нашої країни час ми усвідомили, що сила та міць української держави – у єдності армії та народу! Це свято є загальнонаціональним, адже у протистоянні ворогові, українці згуртувалися і не залежно від віку стали на оборону своєї країни. Тому зараз тисячі офіцерів та солдатів, серед яких і наші земляки, героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках.

Дорогі захисники!

Щоденно ви стоїте на варті спокою і мирного сну, безпеки наших дітей та онуків, вірою і правдою служите народу України! Ви – наша гордість, ви з честю продовжуєте славетні звитяжні бойові традиції вільного козацтва!

Шановні військовослужбовці, бажаємо усім із честю пройти складні випробування, що випали на долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими! Хай добра вдача завжди крокує поряд з вами! Божих благословінь вам і вашим родинам, добра та щастя, а головне – мирного неба над Україною!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради