УЛАШАНІВСЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ПУТЬ ГЕРОЯ-ЗЕМЛЯКА

Дата: 08.12.2022 15:57

Сьогодні, 8 грудня, Улашанівська громада провела в останню путь Героя-земляка, жителя села Цвітоха – молодшого сержанта САВЧУКА Івана Івановича, який загинув, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

Савчук Іван Іванович народився 22 лютого 1978 року у селі Мирутин, що на Славутчині. Зростав, мужнів і став справжнім патріотом свої країни. У 2005 року з родиною переїхав до села Цвітоха.

До лав Збройних Сил України він був призваний до в/ч а0998 21 липня 2015 року, брав участь у бойових діях на сході України і був звільнений 20 жовтня 2016 року.

10 жовтня 2022 року знову повернувся до своїх бойових побратимів на Донеччину. Мужньо і стійко виконував свій військовий обов’язок до останнього дня свого життя.

Останній телефонний дзвінок від Захисника пролунав 24 листопада. 2 грудня 2022 року у населеному пункті Яковлівка Донецької області, захищаючи Україну від російських загарбників, при виконанні бойового завдання, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність наш відважний захисник України загинув від важкого поранення в голову, яке було несумісне з життям.

По встеленій квітами дорозі проводжали односельчани загиблого воїна-захисника в останню путь. Дорогою від дому у селі Цвітоха до останнього місця спочинку у Мирутині люди виходили живим коридором, зустрічаючи свого земляка.

Він боровся за волю і свободу нашої держави й щиро вірив у те, що Перемога вже скоро прийде на нашу землю. Вірив і віддав в ім'я цієї Перемоги найцінніше – життя.

Поховали Героя на малій батьківщині, у селі Мирутин, виконавши його останню волю…

Йому назавжди 44…

У пам’яті односельчан, близьких та рідних він назавжди залишиться доброю, щирою людиною, хорошим сім’янином та люблячим батьком. У загиблого залишилася дружина, дві доньки та син, який зараз також несе службу в лавах ЗСУ.

Щиро співчуваємо рідним і близьким Героя. Розділяємо невимовний біль важкої втрати.

Вічна пам’ять Герою-захиснику САВЧУКУ Івану Івановичу!

Слава Україні! Героям Слава!