ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ

Дата: 12.12.2022 08:19

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Сухопутних військ Збройних Сил України!

Сьогодні, 12 грудня, український народ вшановує найбільш чисельний вид Збройних Сил України – Сухопутні війська України.

Сухопутні війська за своїм призначенням відіграють вирішальну роль у забезпеченні обороноздатності, захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. Це міцний сплав механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, армійської авіації, частин і підрозділів протиповітряної оборони, спеціальних військ, частин логістичного забезпечення, а також бригад територіальної оборони, які дають потужну відсіч російським окупантам.

У день вашого професійного свята, дорогі воїни Сухопутних військ, прийміть побажання міцного здоров’я, сили й терпіння, добра та злагоди, витримки та стійкості духу у благородній справі вірного служіння рідному народові. Хай Господь щомиті оберігає вас! Честь і слава воїнам, які щоденно доводять – немає такої сили, що може порушити дух і волю українського воїна.

Слава Україні!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради