ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СУДУ

Дата: 15.12.2022 08:12

Шановні працівники суду!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників суду, яке ви відзначаєте сьогодні, 15 грудня!

Ви присвятили своє життя важливій і відповідальній справі. Ваша щоденна кропітка праця, яка присвячена служінню правосуддю, вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей – честі, гідності, відданості справі і наполегливості.

Важливо, що у такий складний для нашої країни час, саме від ваших наполегливих зусиль залежить надійність правового захисту громадян, а відтак і збереження у суспільстві стабільності й громадського миру.

З нагоди професійного свята щиро бажаємо вам добра і справедливості, енергії, наснаги, міцного здоров’я, стійкої витримки і великої удачі, поваги на роботі, світлого щастя у ваших домівках, впевненого прагнення до цілей, блискучих успіхів і відмінних ідей.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради