ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ!

Дата: 17.12.2022 08:14

Шановні працівники державної виконавчої служби!

Дозвольте привітати вас з професійним святом – Днем працівників державної виконавчої служби, яке ви традиційно відзначаєте сьогодні, 17 грудня!

Щодня, щохвилини, громадяни довіряють вам свої долі, розраховуючи на вашу сумлінність та неупередженість. Ви виконуєте важливу роль в суспільному житті країни у питаннях забезпечення виконання судових рішень. Тут важливий професіоналізм та відданість справі.

Тож нехай ваші професійні зусилля будуть винагороджені довірою, повагою і вдячністю громадян!

Бажаємо вам професійних звершень та успіхів, творчої наснаги, міцного здоров’я, щастя і добробуту.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради