ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 19.12.2022 08:23

Дорогі діти, шановні дорослі!

Знову до нас прийшло довгоочікуване свято – День Святого Миколая. Це свято вчить нас вірити в дива, навчає милосердю, доброті та чуйності, адже Святий Миколай здавна є символом доброти, єднання та душевної чистоти.

В цей день варто забути про всі невдачі і неприємності і згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно. Відкрийте свої серця любові, зігрійте своїм теплом тих, хто цього потребує, адже кожен сьогодні чекає на свято. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей.

Щиро бажаємо, щоб у найкращих починаннях і добрих справах кожен відчував любов та добро, а задуми і мрії обов’язково здійснювалися. Нехай Святий Миколай принесе на Україну мир та злагоду! Боже благословення не омине жодної родини, а сяйво мудрості та любові засяє у кожній душі! Зі святом, дорогі земляки!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради