ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ АДВОКАТУРИ

Дата: 19.12.2022 08:24

Щорічно 19 грудня Україна відзначає День адвокатури.

Шановні адвокати!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем адвокатури України!

Ваша професія є однією з найпочесніших та найвідповідальніших, адже ви відстоюєте непорушність законів, боритеся за справедливість та захищаєте права громадян! Високий рівень знань, досвід та виняткові особисті якості – честь, гідність та наполегливості, – головні чесноти, які є основою вашої професійної діяльності.

Бажаю вам, шановні адвокати, нових професійних звершень, натхнення та успіхів у нелегкій справі – справі захисту конституційних прав і свобод громадянина, забезпечення кожної людини кваліфікованою правовою допомогою. Нехай людська шана стане гідною подякою за плідну працю, неупередженість та чесність!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради