ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 19.12.2022 11:04

Сьогодні, 19 грудня, відбулось тридцять шосте позачергове засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради під головуванням сільського голови Миколи Гизимчука. Усього в засіданні взяли участь 20 членів виконкому.

На порядок денний позачергового засідання виконавчого комітету висунуто 4 важливих питання.

Так, присутні розглянули детально розглянули низку цільових програм на наступний 2023 рік: «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Улашанівської  сільської ради на 2023 рік», «Шкільний автобус», «Про Програму розвитку культури, мистецтва, туризму та об’єктів культурної спадщини в Улашанівській сільській раді на 2023-2026 роки», а також «Про сільський бюджет на 2023 рік».

За усіма питаннями порядку денного прийнято відповідні рішення, які згідно з регламентом будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.