ВІДБУДЕТЬСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 19.12.2022 15:20

23.12.2022 року о 10.00 год. в громадській приймальні (м. Славута) відбудеться засідання 23 сесії сільської ради

Засідання комісій:
22.12.2022 року о 10.00 год - з гуманітарних питань та бюджетної;
23.12.2022 року о 9.00 год -  регламентної та земельно-комунальної.

Порядок денний

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на засіданні двадцять третьої сесії  Улашанівської сільської ради 23.12.2022 року

1. Про перейменування  назви вулиці в  селі Улашанівка  Улашанівської територіальної громади  Шепетівського району Хмельницької області.

Інформує: Мазур Микола - начальник  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлового-комунального господарства.

Співдоповідач: Мазур Лариса  – секретар сільської ради

1. Про Програму «Шкільний автобус» на території Улашанівської сільської ради на 2023-2025 роки.

Інформує: Бойчак Дмитро    - заступник сільського голови.

1. Про Програму розвитку культури, мистецтва,туризму та збереження обєктів культурної спадщини в Улашанівської сільській раді.

Інформує: Кравченко Оксана - головний спеціаліст з питань культури відділу з  гуманітарних питань.

1. Про Програму економічного і соціального розвитку Улашанівської сільської ради на 2023 рік.
  2. Про внесення змін до сільського бюджету на 2022 рік.
  3. Про сільський бюджет на 2023 рік.
  4. Про затвердження лімітів споживання теплової та електричної енергії, природного газу на 2023 рік.

Інформує: Кухарчук Валентина - начальник фінансового відділу.

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення лісового господарства та передачу в постійне користування ДП «Славу-тське лісове господарство».
  2. Про затвердження документації із землеустрою та посвідчення права комунальної власності  за  Улашанівською сільською радою.
  3. Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність на території Улашанівської сільської ради (ОЖБ).
  4. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду проектних польових доріг ТОВ «АКРІС АГРО ГРУП).

Інформує: Гончарнко Ірина - головний спеціаліст, інженер-землевпорядник   відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлового-комунального господарства.

Різне.

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на засіданні

постійних комісій

з з гуманітарних питань та

з питань бюджету, підприємництва, економічного

розвитку та регуляторної діяльності

присутніх на засіданні 22.12.2022 року

Гуманітарна:

Інформує: Бойчак Дмитро - заступник сільського голови.

1. Про Програму розвитку культури, мистецтва, туризму та збереження обєктів культурної спадщини в Улашанівської сільській раді.

Бюджетна та гуманітарна:

2. Про сільський бюджет на 2023 рік.

Бюджетна:

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2022 рік
  2. Про затвердження лімітів споживання теплової та електричної енергії, природного газу на 2023 рік.

Інформує: Кухарчук Валентина - начальник фінансового відділу.

Різне.