ДІТЛАХІВ З ЧИСЛА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ УЛАШАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 20.12.2022 11:23

День Святого Миколая є одним із найголовніших та найулюбленіших  зимових свят для дітей, адже кожна дитина цього дня сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає.

Що може бути кращим за щирі дитячі усмішки. Ці яскраві позитивні емоції та радість неможливо передати словами. Особливої уваги зараз потребують діти з числа внутрішньо переміщених осіб, які через війну змушені були покинути власні домівки…

У день Святого Миколая, 19 грудня, представники Улашанівської громади завітали у домівки громадян, які проживають на її території, вручили солодкі подарунки від сільської ради та щиро привітали з прийдешніми різдвяно-новорічними святами.

Це так важливо дарувати радість, тепло та приємні емоції людям, які особливо потребують уваги та підтримки!

Окрім того, напередодні свят до Улашанівської громади надійшла гуманітарна допомога від Хмельницького благодійного фонду «Карітас» у вигляді наборів побутової хімії, які також були вручені вразливим категоріям громадян з числа внутрішньо переміщених.

До слова, цей благодійний фонд повсякчас надає допомогу внутрішньо переміщеним особам. Так, у липні цим категоріям громадян була нарахована грошова допомога, а впродовж листопада-грудня адресно надано продуктові набори.