ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА

Дата: 22.12.2022 08:15

Шановні працівники, ветерани енергетичної галузі!

Дозвольте у день вашого професійного свята привітати вас з Днем енергетика!

Щороку ви відзначаєте своє професійне свято 22 грудня в день зимового сонцестояння. Символічно, що ваше свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

З початком повномасштабного вторгнення росії, значних руйнувань у енергетичній системі держави, перед енергетиками постали нові виклики та загрози, але ворогу не з долати міцний український дух. Упевнені, що люди, які присвятили себе енергетиці, стійкі характером, мужні й віддані обраній професії.

Дякуємо вам, шановні енергетики, за те, що, наперекір складнощам і труднощам в енергопостачанні, кожен день нашого життя ви намагаєтеся зробити світлим, теплим і затишним.

Бажаємо вам та вашим рідним міцного здоров’я, родинного тепла і затишку, благополуччя, наснаги, миру та спокою.  Нехай надійною опорою в житті залишаються сім’я, рідні та друзі.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради