ПРИВІТАННЯ ЗІ СЛАВНИМ 60-ЛІТНІМ ЮВІЛЕЄМ

Дата: 23.12.2022 08:26

Сьогодні, 23 грудня, свій славний 60-літній ювілей відзначає чудова людина, хороший спеціаліст, головний бухгалтер КУ «Центр надання комунальних послуг» – ПАСЬКО Ольга Олександрівна!

Шановна Ольго Олександрівно!

Прийміть сердечні привітання з нагоди Вашого 60-річчя. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, на роботі – підтримка, вдома – увага та взаєморозуміння, у серці – світло від людської вдячності. Бажаємо міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів. Нехай завжди, аж до сторіччя, Вас супроводжує щаслива зоря удачі, Боже благословення, а у Вашому домі панують любов, злагода та добробут на многая і благая літ.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради