ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ АРХІВНИХ УСТАНОВ

Дата: 24.12.2022 07:12

Шановні працівники архівних установ!

Сьогодні, 24 грудня, ви відзначаєте своє професійне свято.

Ваша щоденна робота складна і відповідальна, адже ви займаєтесь збереженням та класифікацією документів. За кожним з них – людські долі, історія родин, споруд та вулиць.

Працюють підприємства, установи, організації, але для історії залишається те, що зберіг працівник архівної установи. Саме ви є тими старанними, уважними людьми, які по крупинках, за усіма правилами збереження документу, накопичуєте для наших нащадків різну інформацію.

Висловлюємо вам щиру повагу та вдячність за сумлінну, кропітку та відповідальну працю. Бажаємо благополуччя, міцного здоров’я, професійних успіхів і удачі у всіх ваших починаннях! Нехай ваша важлива праця завжди буде плідною та натхненною, дарує вам радість і задоволення.

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради