ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 30.12.2022 13:38

Сьогодні, 30 грудня, відбулося позачергове 24  засідання сесії Улашанівської сільської ради V скликання. Його провів сільський голова Микола Гизимчук. Участь у сесійному засіданні взяли 14 депутатів.

Єдиним питанням порядку денного стало встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що надається в оренду, на території Улашанівської сільської ради.

Це питання було детально розглянуто перед початком сесії членами постійної депутатської комісії з питань бюджету, підприємництва, економічного розвитку та регуляторної діяльності.

Рішення оприлюднене на офіційному вебсайті громади.

Окрім того, депутати ініціювали схвалення  звернення до Служби автомобільних доріг в Хмельницькій області щодо неналежного обслуговувавння доріг загального користування.