ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ

Дата: 31.12.2022 14:58

Шановні жителі Улашанівської громади!

От і минає 2022-ий рік… З різними почуттями та настроями ми проводжаємо його в історію.

Для кожного з нас цей рік був сповнений різнопланових подій, викликів та випробувань в умовах збройного протистояння широкомасштабній агресії російської федерації.

Новий рік – свято, на яке чекають і дорослі, і діти. Хоча сьогодні через війну святкового настрою практично немає, але в душі кожного українця –надія на світле майбутнє та Перемогу. Наші Захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави. Безумовно, ми сильні і захистимо нашу землю разом!

Щиро бажаємо, щоб Новий рік обдарував вас, дорогі земляки, щастям і радістю, приніс мир, спокій, радість, впевненість у завтрашньому дні. Щедрої долі, міцного здоров’я, любові і затишку в оселях, достатку і добробуту вам і вашим сім’ям.

З Новим 2023-м роком!!!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради