ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ

Дата: 02.01.2023 13:53

Сьогодні, 2 січня, свій гарний життєвий 85-літній ювілей зустріла жителька села Волиця – МІЛЛЯР Ганна Михайлівна!

Ганна Михайлівна – добра, щира, привітна, працьовита жінка. У молоді роки залишилася вдовою. Самотужки виростила та виховала трьох дітей - двох синів та дочку. У 2001році, на жаль, один син помер. Має п’ятеро онуків та троє правнуків. Усе своє життя жінка працювала у рільничій бригаді колгоспу ім. Чапаєва.

За дорученням сільського голови Миколи Гизимчука, ювілярку з найкращими побажаннями привітали староста Волицького старостинського округу Любов Власюк та голова ПК СГК «Улашанівський»  Ліна Марковська.

Шановна Ганно Михайлівно!

Дозвольте сьогодні привітати Вас зі славним ювілеєм зрілості і мудрості. Бажаємо Вам сімейного затишку, благополуччя, щастя і радості, розуміння рідних і близьких, поваги оточуючих, доброти та щедрості душі, прекрасного самопочуття і відмінного здоров’я.

З ювілеєм!!!