ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 04.01.2023 10:04

2 січня свій 80-літній ювілей відзначила жителька с. Улашанівка – ЮРЧИК Любов Олександрівна.

Народилась Любов Олександрівна в с.Улашанівка, Славутського району в сім'ї колгоспників.

Свою долю пов'язала з Юрчиком Віталієм Павловичем, з яким народили та виховали доньку та сина.

Любов Олександрівна все життя пропрацювала в колгоспі імені Чапаєва, нині СГК «Улашанівський», на різних роботах. До роботи відносилась з повною відповідальністю. Нині на заслуженому відпочинку.

Любов Олександрівна з чоловіком дочекались четверо онуків та двоє правнуків, яких часто чекають з нетерпінням в своїй оселі.

На виконання доручення сільського голови Миколи Гизимчука, секретар сільської ради Лариса Мазур разом з інспектором-землевпорядником Єлизаветою Бондарук привітали ювілярку та вручили вітальну адресу і  цінний подарунок.

Шановна Любове Олександрівно!

У день Вашого ювілею зичимо Вам довголіття,  міцного здоров’я, щасливих подій і миттєвостей, радісних звісток і свят у житті! Нехай всі Ваші дні будуть наповнені любов’ю рідних, удачею, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм. Всіх благ Вам і гармонії душі.