Славутське відділення ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»: Ситуація з COVID-19 в Улашанівській громаді

Дата: 09.01.2023 09:50

Захворюваність на COVID-19 в Улашанівській ОТГ продовжує знижуватися.

За грудень 2022 року зареєстровано  7 випадків COVID-19 (листопад 2022 року – 9 випадків).

До закладів охорони здоров`я госпіталізовано 4 особи.  Летальних випадків не зареєстровано. Одужали 16 осіб.

В умовах перепаду температур лікарі нагадують про важливість профілактики поширення інфекційних хвороб. Відтак, рекомендують дотримуватись протиепідемічних заходів - носити маски у людних місцях та громадському транспорті, дотримуватися соціальної дистанції, регулярно мити й обробляти руки. Якщо ж з'явилися симптоми хвороби - не займайтеся самолікуванням та невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря або найближчої амбулаторії.