ЗВЕРНЕННЯ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ ДОНЕЦЬКОГО АЕРОПОРТУ

Дата: 16.01.2023 08:37

Дорогі жителі!

Сьогодні, 16 січня, в Україні відзначають День пам’яті захисників Донецького аеропорту, які вистояли та не здавали позицій навіть під шквальним вогнем.

Бої за аеропорт тривали 242 дні – з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року і закінчились, коли дощенту було зруйновано старий та новий термінали аеропорту. Українці не відступили, а на віки стали героями-«кіборгами». З неймовірною стійкістю, відвагою та незламністю вони витримали, не витримав бетон…

Саме за їхню стійкість і незламність, за здатність захищати українську землю до останньої краплі крові, українських захисників назвали «кіборгами».

Своєю самовідданою працею також відзначилися волонтери та медики, адже саме вони під обстріли російських «Градів» привозили нашим Захисникам все необхідне, лікували та вивозили поранених.

У битві за Донецький аеропорт своє життя віддали понад 200 воїнів, ще 500 отримали поранення.

Пам’ятайте про них, згадайте їх у молитві та запаліть свічку пам’яті!

Вічна слава загиблим Героям!

Україна переможе!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради