ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 16.01.2023 11:48

Сьогодні, 16 січня, відбулось тридцять сьоме позачергове засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради, яке провів сільський голова Микола Гизимчук. Усього в засіданні взяли участь 14 членів виконкому.

Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення  життєдіяльності громади.

Так, присутні розглянули питання про стан виконавської дисципліни, організації документів  контролю та ведення діловодства у виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради за ІV квартал  2022 року, про  підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради за 2022 рік та про план роботи  виконавчого комітету Улашанівської сільської ради на І квартал 2023 року.

Окрім того, членами виконавчого комітету ухвалено рішення щодо затвердження інформаційних карток адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Крупецької сільської ради.

Окремо було обговорено членами виконкому і підтримано рішення, що стосувалися надання дозволу на укладання договору дарування та визначення місця проживання неповнолітньої дитини.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.