Лінія цілодобової підтримки для дорослих і дітей від Міжнародної гуманітарної організації «Людина в біді»

Дата: 16.01.2023 13:22

Міжнародна  гуманітарна організація «Людина в біді» («People in Need») працює  в сферах гуманітарної допомоги, прав людини, освіти та соціальної роботи, пропонує допомогу в рамках всеукраїнського психосоціального проекту, який є дуже актуальним в сучасних умовах.

У цей складний час всі  громадяни України, а особливо, діти, перебувають у гострому стресовому стані та потребують якісної психологічної підтримки від спеціалістів.

Ця міжнародна організація активно працює у напрямку психосоціальної допомоги і підтримки українцям з 2014 року. Тут безперервно працює гаряча лінія психологічної допомоги і підтримки для дорослих, а зараз і дітей, за номером нашого телефону довіри: 0 800 210 160 (конфіденційно, анонімно та цілодобово) безкоштовно зі всіх операторів в Україні.