Інформаційні картки адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Крупецької сільської ради

Дата: 17.01.2023 09:12

Рішення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIIІ скликання № 337/2023 «Про затвердження інформаційних карток адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Крупецької сільської ради» від 16.01.2023 року

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для проєктування об’єкта будівництва (внесення змін) (назва адміністративної послуги)

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ ВИДАЧА (ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ДІЇ) ПАСПОРТА ПРИВ’ЯЗКИ ТИМЧАСОВОЇ СПОРУДИ (ТС) ДЛЯ ПРОВАДЖЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (назва адміністративної послуги)

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ Видача (внесення змін до) будівельного паспорта забудови земельної ділянки (для розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового будинку, господарських будівель, споруд, гаражів) (назва адміністративної послуги)

Зразок заяви на видачу містобудівних умов і обмежень на забудову земельної ділянки для проєктування об’єкта будівництва

Зразок заяви на видачу будівельного паспорта (внесення змін до будівельного паспорта)

Зразок заяви про відповідність намірів щодо місця розташування тимчасової споруди