ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 18.01.2023 16:31

12 січня свій гарний 80-літній ювілей відзначила жителька с. Жуків – ВІЛЬЧИНСЬКА Меланія Семенівна.

Меланія Семенівна – добра, щира, привітна, працьовита жінка. 80 років життя ювілярки промайнуло у святах і буднях, клопотах і турботах, радостях і смутку. Усе своє життя жінка пропрацювала у рільничій бригаді у місцевому сільськогосподарському підприємстві. Нині на заслуженому відпочинку.

Свою долю пов’язала з чоловіком Миколою Івановичем, нині покійним, разом народили та виховали двох дітей, дочекалася трьох онуків та правнука.

За дорученням сільського голови Миколи Гизимчука, староста Жуківського старостинського округу Андрій Ткачук разом із соціальним працівником Тетяною Дідич привітали ювілярку та вручили вітальну адресу і цінний подарунок.

Шановна Меланіє Семенівно!

Бажаємо, щоб душевне тепло і радість завжди були з Вами. Нехай здоров’я буде надійною опорою, підтримка і любов рідних ‒ постійною і щирою. Нехай не в’яне краса Вашої душі, нехай не зникає добра надія Вашого серця, хай кожен день радує зустрічами та щасливими святами в колі дорогих людей.

З ювілеєм Вас!