ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ ВОДОХРЕЩА

Дата: 19.01.2023 09:25

Дорогі жителі Улашанівської громади!

19 січня ми з усім православним світом відзначаємо велике християнське свято – свято Водохреща, Богоявлення Господнього, Святого Йордану. Цього дня ми відзначаємо величну подію в історії християнства – хрещення Сина Божого.

Цього дня вода у всіх водоймах стає цілющою та цілий рік дарує людям здоров’я, наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією та світлою радістю, очищує душу, зміцнює віру в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

Шановні земляки, нехай заключне свято різдвяно-новорічного циклу прийде в кожну домівку та принесе усім міцного здоров’я, щастя, бадьорості духу, достатку та невичерпної енергії. Бажаємо, щоб свята вода змила усі негаразди та освятила життя кожного, на ваші оселі зійшла Божа благодать і на наша Батьківщина нарешті здобула Перемогу!

Христос Хрещається!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради