ВІТАЄМО З ОДРУЖЕННЯМ

Дата: 20.01.2023 20:15

Сьогодні, 20 січня, в Улашанівській громаді відбулася надзвичайно приємна подія – на весільний рушник стала молода пара внутрішньо переміщених осіб, які у такий важкий час знайшли прихисток саме у нашій громаді.

Дорогі молодята!

У цей день у весільних побажаннях прийнято бажати сімейного щастя, благополуччя та довгого і щасливого життя разом.

Бажаємо вам жити, не знаючи бід і горя, міцно любити один одного і завжди підтримувати, радіти життю і разом прагнути до досягнення цілей.

Нехай сімейне вогнище горить довго і яскраво, і ніякі вітри і холоднечі не дадуть йому згаснути. Будьте найщасливішою парою! Нехай усі негаразди, які випали на вашу долю будуть позаду, а попереду буде лише світле майбутнє та щасливе сімейне життя!