Привітання з днем народження

Дата: 24.01.2023 09:24

Сьогодні, 24 січня, свій день народження відзначає депутат Улашанівської сільської ради VІІІ скликання ШПАЧЕНКО Андрій Анатолійович!

Шановний Андрію Анатолійовичу! У цей святковий день щиро вітаємо Вас з днем народження!

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, доброго настрою та великих сил.

Дякуємо за Вашу працю, професіоналізм, компетентність та самовіддану, натхненну працю, спрямовану на розвиток Улашанівської громади.

Нехай у Вашому житті завжди сяє сонце радості та щастя, поруч будуть підтримка рідних та повага друзів, ніколи Вас не покине впевненість та бадьорість. Доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради