ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ

Дата: 26.01.2023 18:39

24 січня зустріла поважний життєвий 95-літній ювілей жителька села Волиця – Тетяна Олексіївна ВЛАСЮК.

За дорученням сільського голови Улашанівської сільської ради Миколи Гизимчука, ювілярку з найкращими побажаннями привітали староста Волицького старостинського округу Любов Власюк та депутат Улашанівської сільської ради Ольга Мирончук.

Тетяна Олексіївна із нині покійним  чоловіком Василем Кіндратовичем народили, виростили та виховали трьох чудових доньок - Галину, Тамару та Ніну. Нині ювілярку тішать 5 онуків  та 8 правнуків.

Самовіддано Тетяна Олексіївна  працювала  бухгалтером колгоспу ім. Чапаєва до виходу на заслужений відпочинок. Нині має статус Учасника бойових дій.

Шановна Тетяно Олексіївно!

Від щирого серця прийміть вітання з таким поважним ювілеєм – 95-річчям! Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих літ щасливого та мирного життя, нехай воно завжди наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено за всі ці роки. Нехай здоровими і щасливими зростають Ваші онуки та правнуки.

З ювілеєм!